Кошик
search

Головний wellness - тренд цього та наступних років - сон

За останні роки пандемія навчила нас по-новому дивитися на наші оселі, адже вони зробилися для нас цілим всесвітом! За дослідженнями провідного американського форкастінг-агентства WGSN, сон назвали головним велнес-трендом цього й майбутніх років.

Спальня стала ключовим простором у будинку, у яке люди перестали боятися інвестувати, а навпаки, замислилися про те, на чому вони сплять і як поліпшити цю сферу з допомогою зручних постільних речей, трекерів сну й механізмів, що регулюють освітленість у приміщенні.

Ми почали проводити багато часу в межах власної квартири і всі активності впродовж дня також припали на територію обмежену простором нашої житлової площі. У зв'язку з цим, ми по-іншому подивилися на наш побут, звички й на те, як упродовж дня ми себе почуваємо енергетично, чи добре ми відпочили, щоби бути ефективними в роботі, приділити час фізичної активності, провести повноцінне тренування, приділити час близьким і банальним побутовим питанням, як-от приготування їжі та прибирання будинку. Усе це спонукало нас поцікавитися технологіями турботи щодо сну, ритуалами та корисними звичками, пов’язаними з цим, адже для когось сон — це довгоочікуваний час відпочинку й можливість подорожі в снах, а для когось нічний кошмар, пов'язаний із безсонням і нерозумінням, як скоротати час до ранку.

Другий тренд року безпосередньо пов'язаний і виникає з першого — це важливість відпочинку й розслаблення. Для того щоби вміти перемикатися і змінювати один стан іншим, необхідно дотримуватися певних ритуалів не тільки впродовж доби, а й щодня. Експерти наголошують на важливості медитації, як інструменту, що допомагає досягати високого рівня концентрації в робочій діяльності, та й в усьому, що ми мусимо виконувати сконцентровано й усвідомлено, так і як інструменту спроможного привести нас до розслаблення, а значить підготувати до повноцінного і якісного відпочинку. Також медитація має терапевтичний ефект, допомагаючи справлятися зі стресом і тривогою, досягаючи заспокоєння розуму.

Для тих, хто став під час пандемії приділяти більше уваги своїй б'юті-рутині, провідні косметичні бренди поєднали медитацію з б'юті-ритуалами, створивши набори для догляду за шкірою, які поєднують у собі засоби догляду з дихальними техніками й медитацією. Дедалі більший запит від споживачів йде саме на продукти, підтверджені науковими дослідженнями і клінічними розробками. Завдяки заощадженому часу на поїздки до офісу у прекрасної половини населення з'явився час на догляд і турботу про себе, а б'юті-індустрія прислухалася до запиту на органічну, sustainable косметику в пакунках, які або переробляються, або компостуються. Тепер екоактивісти й дівчата, котрі з турботою ставляться до  навколишнього середовища, зможуть без докорів сумління підтримувати свою красу і свіжість зовнішнього вигляду, не завдаючи шкоди довкіллю.

У Perri sleep ми вважаємо, що варто прислухатися до висновків аналітиків щодо важливості сну й релаксації, а також вчасно подбати про комфорт свого ліжка і якісних товарів для сну.